Hakkımızda

Dilek Şendur Güzellik Stüdyosu

Hakkımızda

Dilek Şendur Güzellik Stüdyosu İstanbul Beylikdüzü'nde hizmet veren bir butik güzellik stüdyosudur. Alanında uzman Dilek Şendur bireysel olarak danışanlarıyla birebir olarak birçok güzellik alanında hizmet vermektedir. Nezih ve  güvenilir mekanımızda çok uzun zamandır sizlerin güzelliğine güzellik katmak için çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz.

Tüm hizmetlerimiz firmamız tarafından başarılı bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. İşinde uzman deneyim sahibi Dilek Şendur ile bu alanda sunmuş olduğumuz hizmetlerimizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Sahip olduğumuz vizyon çerçevesinde sunmuş olduğumuz hizmetlerden siz müşterilerimizin memnun bir şekilde ayrılmaları için çok çaba harcamaktayız. Bunu için ortak paydada aynı amaca yönelik hizmet sunmaktayız. Sizin talepleriniz doğrultusunda en doğru cilt analizini yapmaktayız Bu sayede gerekli olan bakım işlemini uygulamaktayız. Profesyonel bir hizmetin vermiş olduğu rahatlık ve başarılı sonuçların yaratacağı güzellik herkesi mutlu edecektir.